מלווים אותך בכל דרך שתבחר.

נזיקין וביטוח

אחד מתחומי הליבה של משרדנו הוא תחום הנזיקין והביטוח.

אנו מייצגים תובעים ונתבעים. עובדה זו מקנה לנו יתרון מכוון שאנו שומרים על “ראש פתוח” בכל תיק ולא עובדים על “אוטומט” או בשבלונה. מבחינתנו מהות הסכסוך היא העניין ולא זהות הצדדים וכל תיק הוא למעשה עולם ומלואו. 

תביעות בתחום הנזיקין והביטוח מבקשות להשיב את הנזק שנגרם לתובע/ת כתוצאה מפגיעות שונות שספג וכולל למשל, נזקים שנגרמו כתוצאה מתאונה, התרשלות, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תקיפה והסגת גבול, שריפה, הצפה וכדומה.

לצערנו, עצם העובדה שנגרם נזק, אינה מספיקה על-מנת לזכות בפיצוי הולם. לשם כך, יש צורך בניהול מקצועי ומדויק של תביעת נזיקין, הכוללת את איתור המזיקים הנושאים באחריות לפי דין, ביסוס קשר סיבתי ודרישת הפיצוי הראוי באמצעים השונים העומדים לנו לפי חוק. 

כשאנו מייצגים נתבעים, אנו פועלים לצמצום היקף התביעה ולעיתים אף מביאים לדחייתה, בדיוק באותם אמצעים שאנו פועלים כשאנו “בצד” התובע.

כמשרד שטיפל ברשימה ארוכה של תביעות בתחום הנזיקין והביטוח, אנו יודעים כמה הליך התביעה בתחום עלול להיות ארוך, קשה ומייגע ולכן שמנו לנו למטרה להקל ולפשט את ההליך עבור לקוחותינו, ולסייע להם, תוך ליווי צמוד, להתמודד באופן מוצלח ויעיל עם האתגרים והחששות שעולים בדרך. 

אנו מקיימים שיתופי פעולה ענפים עם טובי המומחים בהתאם לסוג התיק. אנו יודעים “לנהל” את עבודת המומחים ולסנכרנן בינהם (בתיקים מורכבים בהם יש מס’ מומחים), הכל באופן שימקסם את התוצאה ללקוחותינו. 

לצוות משרד עורכי הדין קלוגמן, הניסיון והיכולת לנהל תיקי ביטוח מורכבים, לייצג מבוטחים בתביעות שונות ולנהל הליכי משא ומתן וגיבוש מתווה פשרה; טיפול בתיקי ביטוח אלמנטרי וחבויות, בין היתר בגין הצפות ושריפות; אחריות מעבידים; נזקי גוף, הן בשל רשלנות והן ע”פ חוק הפלת”ד; אובדן כושר עבודה, ירידה בהכנסות ופגיעה בזכויות פנסיוניות; אחריות מקצועית ואשם תורם (בין היתר גם אחריות סוכני ביטוח וכשלי חיתום).

בנוסף, בשנים האחרונות פיתח צוות המשרד, התמחות ייחודית בניהול הליכי תביעה אזרחיים וייצוג הורים במקרים של אלימות נגד ילדים וחסרי ישע, בדגש על אלימות מצד גננות בגני ילדים. למשרד ניסיון בניהול הליכים תקדימיים בתחום זה והוא פורץ דרך מבחינת הפתרונות המשפטיים אותם מציע ללקוחות הנפגעים.