משרד עורכי הדין קלוגמן הוא משרד בוטיק שהוקם במטרה לספק שירות משפטי ייחודי, ברמה הגבוהה ביותר, תחת הובלתה המקצועית של השופטת (בדימ.) יעל קלוגמן.

תחומי העיסוק העיקרים שלנו הם: ניהול תיקי ליטיגציה (סכסוכים) מגוונים; טיפול בתיקי נזיקין וביטוח; ניהול סיכונים וליווי שוטף לעסקים; מרכז גישור ובוררות.

היתרון היחסי שלנו הוא השילוב הייחודי והמנצח בין שני דורות, והיכולות השונות שכל אחד מהם מביא: מצד אחד ניסיון ויכולת התעמקות שנדיר למצוא בימנו, ומהצד השני יצירתיות ואמביציה שלא ניתן ללמוד באוניברסיטה. השילוב של כל אלו יחד מייצר ערך מוסף, שהוא "הסוד" שלנו.

בתחומי הליטיגציה, נזיקין וביטוח, למשרד הצלחות רבות בהשגת תוצאות מעולות ללקוחותיו. כל תיק מנוהל ע”י עו”ד מומחה בתחומו, וכל התיקים נמצאים תחת בקרת איכות של ראשי המשרד. למשרד צוות יועצים מומחים שמלווים באופן קבוע את התיקים השונים.
ניהול סיכונים במודל ייחודי שפתחנו לאור הניסיון הרב שנצבר בקשת רחבה של תיקים: לקוחותינו העסקיים נהנים מליווי שוטף וייעוץ בניהול סיכונים, מהשלב הראשוני, עוד בטרם נולד ה”תיק”, ועד לייצוג בערכאות השיפוטיות השונות. היתרון והייחוד שלנו הוא בכך שבזכות מודל מיוחד שפתחנו, אנו יכולים לצמצם, בצורה משמעותית את החשיפה של העסק, לתביעות מסוגים שונים. לעיתים מדובר על חסכון של 90% בעלויות המשפטיות!

תיקים שמנוהלים נבחנים גם "מזווית שיפוטית" כך שללקוח יש את התמונה הרחבה והמלאה ביותר כדי לקבל כל החלטה. שילוב הידע הרב, המיומנות הגבוהה והניסיון, הם אלה שמאפשרים לנו להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.
אנו מאמינים בשיקוף של כל האפשרויות הקיימות, באופן שמאפשר ללקוח לקבל החלטות מושכלות. מרגע שסומנה המטרה אנו פועלים בהתמדה, ביצירתיות ובכל האמצעים שעומדים לרשותנו כדי להשיגה.
צוות משרדנו פועל בסינרגיה מלאה ליצירת ערך מוסף גבוה עבור הלקוח.

אנחנו קיימים כדי להגן על הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר היא  – מניעה, אבל גם אם הגעתם אלינו אחרי שכבר "קרה המקרה", אנחנו נעשה הכל כדי להחזיר אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות!

צוות המשרד

עו"ד ונוטריון

יעל קלוגמן (שופטת בדימ.)

השופטת בדימוס, עו"ד ונוטריון יעל קלוגמן סיימה בהצטיינות בשנת 1967 את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.

בשנת 1974 סיימה בהצטיינות יתרה את לימודי מוסמך במשפטים (תואר שני) באוניברסיטה העברית בי-ם.

בשנים 1966-1971 התמחתה בבית המשפט העליון, בפרקליטות הצבאית ובפרקליטות מחוז ת"א.
בשנת 1971 הוסמכה כעורכת דין.
בשנים 1967-1986 שירתה בפרקליטות הצבאית בתפקידים שונים, ביניהם עוזרת לראש ענף ייעוץ וחקיקה ונציגת צה"ל בכנסת. במסגרת תפקיד זה לקחה חלק בניסוח חוקים רבים והשתתפה בישיבות רבות של וועדות הכנסת.
בשנים 1986-1988 עבדה כעו"ד במשרד עורכי דין שעסק בתחום האזרחי.
בשנת 1988 מונתה לשופטת צבאית-משפטאית ומשנת 1993 כיהנה כנשיאת בית דין צבאי מחוזי בדרגת אלוף משנה.
במהלך שנות כהונתה הארוכות דנה השופטת קלוגמן בסוגיות מגוונות בתחומי משפט שונים.
בספטמבר 1998 מונתה לכהונת שופטת בית משפט השלום בנתניה.
משנת 2002 כיהנה כיו"ר ועדת ערר של מחוז מרכז לפי חוק הרשויות המקומיות.
בשנת 2015 פרשה מכס השיפוט וכיום היא מכהנת הן כבוררת מטעם המוסד לבוררות עסקית של איגוד לשכות המסחר, וכבוררת בלשכת עורכי הדין. כמו כן מונתה השופטת (בדימ') קלוגמן לשופטת בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין וליו"ר ועדת הבחירות של בית הדין. בנוסף , במסגרת התנדבותה בארגון המגשרים, ניסחה את הצעת חוק הגישור החדש, שהונחה על שולחן הכנסת.

עו"ד קלוגמן היא מומחית למשפט מנהלי, חקיקה ופרשנות. הניסיון שמביאה עמה השופטת קלוגמן ב- 50 שנות עשיה, החל מתחום החקיקה, דרך התחום הפלילי ובהמשך בתחומים אזרחיים מגוונים, והמבט משולחנו של השופט, מקנים למשרדנו יתרון שלא יסולא בפז.

עו"ד

ליאור קלוגמן

מגשר מוסמך, מרכז את תחומי הליטיגציה וניהול מו"מ במשרד.

ליאור הוא בוגר השתלמויות רבות בתחומי הביטוח והנזיקין ויש לו ניסיון רב שנים בניהול משא ומתן עסקי ובגיבוש הסכמי פשרה שונים. בנוסף משמש ליאור כיועמ"ש בהתנדבות לעמותת "אנשים באדום" שפועלת לחינוך לבטיחות בדרכים, וכן כיועמ"ש של פרוייקט "מכחול" – חל"צ שמקדם ילדים עם מוגבלות ומסייע בהשמה של אנשים עם מוגבלות ושילובם בשוק העבודה. הישגיו של עורך דין קלוגמן בין כתלי בית המשפט ומחוצה לו, הסגנון הענייני שבו מנוהלים גם התיקים הקשים ביותר, וההמלצות החמות עליו גם מעו"ד שהיו מצדו השני של המתרס, כל אלה מעידים על יכולותיו ועל רמת השירות שממנה נהנה קהל לקוחות המשרד.

ביו היתר מכהן ליאור גם כחבר בוועדת "לשון הרע והגנת הפרטיות" (מחוז המרכז) של לשכת עורכי הדין וכחבר בפורום הישראלי למנהיגות, וכן משמש כמנטור (לחיילים בודדים) מטעם קרן שיינברג.

עו"ד

יוסי פניז'ל

מתמחה בדיני הנזיקין. לעו"ד פניז'ל ניסיון רב שנים בתחום והוא מלווה ומייצג לקוחות בערכאות השונות ובוועדות הביטוח הלאומי ומשרד הביטחון. יוסי הוא סא"ל במילואים.

עו"ד

ויקי קלוגמן

מרכזת את כל הטיפול בתיקי נזקי הגוף במשרד. ויקי השתחררה בדרגת סרן מצה"ל לאחר שירות ארוך שנים ביחידות מודיעין מסווגות ובלשכת סגן הרמטכ"ל.

עו"ד

מזל יעקובי

מתמחה בוועדות המוסד לביטוח לאומי. מזל היא פנסיונרית של המל"ל ועבדה בו במגוון תפקידים במשך כ- 30 שנים.

עו"ד

שלומי אדמוני

מתחמה בהליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל.

עו"ד

שמעון הלוי

מתמחה בדיני חוזים ובדיני עבודה.

עו"ד ונוטריון

ליאור שחר

מתחמה בדיני מקרקעין ודיני מכרזים.

עו"ד ונוטריון

שירלי כהן אדיב

מתחמה בתחום נזקי גוף וביטוח לאומי