הליך בוררות מהיר בהתאמה מיוחדת לתקופת המשבר: כולנו רואים וחשים את המחיר היקר שגובה משבר הקורונה מהמשק הישראלי. המשבר הזה הולך ללוות אותנו עוד תקופה ארוכה ולהשפיע על השגרה "ביום שאחרי". השלכות משבר הקורונה הן רבות ומגוונות, והן יגיעו כמו גלי צונאמי – בקרוב מאוד. לבעלי עסקים רבים זוהי פגיעה קשה שנובעת מביטולי עסקאות, הפרות של חוזים הן מול ספקים והן מצד לקוחות. רבים מהסכסוכים האלה הם בסכומי כסף המתאימים לתחום "תביעות קטנות" והם הולכים להתנפץ על מערכת המשפט הקורסת (עוד לפני משבר הקורונה). אחד הקשיים הוא שעסק שמאוגד כחברה לא יכול להגיש תביעה בהליך של תביעות קטנות, ועל כן אותם עסקים יאלצו לפנות לסדרי הדין ה"רגילים" שרובם נמשכים זמן רב (ממוצע של מס' שנים), וביום שאחרי, הזמן הזה יהיה ארוך פי כמה! כמות התביעות שתציף את המערכת תהיה משמעותית, בנוסף על ה"פקק" שנוצר בשל כל מאות (או יותר) הדיונים שנדחו בשל מצב החירום וכעת הם מחכים למועד חדש.

מתחילת משבר הקורונה חשבנו איך נוכל לעזור. הוצאנו מהמגרה את התכניות שכבר התחלנו לגבש בעבר, התאמנו אותן למציאות העכשווית, והתוצאה היא מודל ייחודי שמנגיש את מוסד הבוררות הפועל במשרדנו, במיוחד לאותם סכסוכים "קטנים", של עד 30,000 ₪. לרוב העסקים, בוודאי קטנים או בינוניים, המתנה של שנים להכרעה שיפוטית, היא שוות ערך לקריסה כלכלית. עסקים שצריכים הכרעה, לכאן או לכאן, כדי לדעת אם הם ממשיכים הלאה, צריכים את ההכרעה "אתמול". אין לאותם עסקים את הפריבילגיה להמתין תקופות ארוכות (ולא אמרנו מילה על רמת הקשב שיזכו לה בבית המשפט הקורס תחת העומס). הליכי בוררות "מיוחדים" אלה תואמים את חוק הבוררות והם מוצעים בנוסף להליכי הבוררות והגישור הרגילים שאנו ממשיכים לנהל. היתרון ללקוחות שיעשו שימוש במודל, הוא חיסכון אדיר בזמן, עלות כספית ידועה מראש ושתואמת את היקף הסכסוך, והכל בלי להתפשר על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר!

אם אתם עסק שמבין ש"היום שאחרי" כבר כאן, ואתם רוצים להחזיר את העסק לפסים, לצמצם נזקים ולצאת לדרך חדשה – אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות שלכם.

ייעוץ וליווי בענייני חוזים בתקופת המשבר

כחלק מהתמחות המשרד בניהול מו"מ ומניסיוננו הרב בניהול סכסוכים/ אנו ממשיכים לעמוד לצד לקוחותינו בתקופה מורכבת זו כדי לסייע להם לצלוח אותה במינימום נזקים.

אל תבטלו חוזה לפני שתתייעצו אתנו!

אל תבטלו שיקים לפני שתתייעצו אתנו!

אל תעשו פעולות חד צדדיות ללא ליווי של מומחה – בדיוק בשביל זה אנחנו קיימים. כל צוות המשרד עומד לרשותכם כדי להגן אליכם. פעולות שגויות עלולות לגרור אתכם להליכים משפטיים יקירים ומיותרים שבסופם אתם עלולים לשלם הרבה יותר. אין סיבה להתלבט – בדיוק כמו שהולכים למומחה כשיש בעיה רפואית. תקופה זו מאופיינת בעיקר בחוסר וודאות, אל תוסיפו לעצמכם עוד בעיות להתמודד איתן. פנו אלינו כדי לוודא שאתם פועלים נכון, ומוגנים באופן מקסימלי.