ליאור קלוגמן

עו”ד ומגשר

תחומי הליבה בהם עוסק עו”ד קלוגמן, הם ליווי מסחרי שוטף של עסקים וחברות, ייצוג בהליכים משפטיים ותביעות בבתי המשפט (ליטיגציה), וכן בניהול ובייצוג בהליכים ליישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות, דוגמת גישור ובוררות. 

לעו”ד קלוגמן, ניסיון רב שנים ומיומנות גבוהה בניהול משא ומתן בהקשרים עסקיים ומסחריים ובגיבוש מתווים יצירתיים לפשרה בין צדדים לסכסוך. 

הישגיו של עורך דין קלוגמן בין כותלי בית המשפט ומחוצה לו, הסגנון הענייני שבו מנהל את התיקים עבור לקוחותיו, וההמלצות החמות שגורף, גם מעורכי דין של הצד שכנגד, מעידים על יכולותיו הגבוהות וסטנדרט השירות המשפטי אותו יודע להעניק לקהל לקוחותיו. 

תפקידיו מחוץ למשרד של עו”ד קלוגמן, כוללים את היותו יועץ משפטי (בהתנדבות) לעמותת “אנשים באדום”, עמותה הפועלת לחינוך לבטיחות בדרכים, וכן את היותו יועץ משפטי של פרוייקט “מכחול”, חל”צ (חברה לתועלת הציבור) אשר מקדמת ילדים עם מוגבלויות ומסייעת בהשמת אנשים עם מוגבלויות ושילובם בשוק העבודה.

בנוסף, עו”ד קלוגמן כיהן כחבר בוועדת “לשון הרע והגנת הפרטיות” של מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין; וכן חבר בפורום הישראלי למנהיגות, וכן משמש כמנטור לחיילים בודדים מטעם קרן שיינברג.