עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

כשתובע נתקל במערכות בירוקרטיות גדולות ומורכבות, ייתכן שיחווה אי אילו אתגרים בהגשת תביעת נזקי גוף תאונת דרכים לפיצויים. עורך דין מנוסה שמתמחה בתחום נזקי גוף ותביעות פיצויים לנפגעי תאונות יסייע עד מאוד. השירות שיספק יאפשר ללקוחותיו למקסם את הפיצויים כחוק ולייעל עבורם את התהליך עד מאוד.

לחצו כאן למידע נוסף

לגבי הליך תביעות גוף בתאונת דרכים

תהליך תביעת נזקי גוף בתאונת דרכים עשוי לכלול איסוף מסמכים, השגת ראיות, ייעוץ בנושאים משפטיים ורפואיים, ופנייה למומחה רפואי לצורך חוות דעת. הגשת תביעת נזיקין תאונת דרכים עשויה להימשך מספר שבועות עד מספר חודשים, בהתאם לנסיבות ולמסמכים הספציפיים שנדרשים.

מרגע שהוגשה הדרישה לפיצויים לחברת הביטוח, מתחיל שלב המשא ומתן בין הצדדים. במהלך שלב זה, עורך דין נזקי גוף תאונות דרכים יתקשר עם חברת הביטוח ויתחיל את תהליך המשא ומתן.

במידה ותתקבל הסכמה מחברת הביטוח לתשלום הפיצויים, הם יימסרו בטווח זמנים קצר. אך אם אין הסכמה או באם חברת הביטוח לא תסכים לתנאים ולגובה הפיצוי הראוי לניזוק, תוגש תביעה לבית המשפט ויתנהל הליך משפטי.

גם במסגרת ההתדיינות המשפטית, ישנה אפשרות להגיע לפשרה שיכולה לקצר את הזמן הנדרש לקבלת הפיצויים לחילופין יימשכו ההליכים עד שיינתן פסק דין סופי. יש לשים לב שתהליך זה עשוי לקחת זמן יחסית ממושך עד לקבלת פסק הדין.

 

מה זה תשלום תכוף?

תשלום תכוף הוא סכום כספי שנקבע להעברה באופן מיידי לתובע. המטרה העיקרית של תשלום זה היא לספק מקור סיוע ראשוני ומהיר לנפגע (ולבני משפחתו) כתוצאה מאירוע כמו תאונת דרכים. תשלום תכוף הוא סכום שעובר מראש לחשבון התובע, כהקדמה על הפיצויים הסופיים שיקבעו בסיום הליך התביעה.

מטרתו של תשלום זה היא להעניק לתובע סיוע מיידי למגוון הוצאות וצרכים שעשויים להתעורר בעקבות התאונה או הנזק ולסייע לו להתמודד בצורה יעילה עם המצב. כאשר סכום הפיצויים הסופי יקבע, תשלום תכוף יוענק על בסיס הסכום המשוער והוא יקוזז מהתשלום הסופי שיועבר לתובע.

 

תקופת המתנה (תביעת נזקי גוף תאונת דרכים)

הדבר החשוב להבין הוא שבמקרים שבהם הפגיעה מהתאונה הייתה חמורה וגרמה לנזקים רציניים, עשוי להידרש פרק זמן משמעותי של שנה או יותר עד שיהיה ניתן להעריך בצורה מדויקת את ההיקף והחומרה של הנזקים שנגרמו.

במשך התקופה הזו, עורך דין תאונת דרכים נזקי גוף עשוי להמליץ על המתנה ולא לגשת מיד לתביעה. המתנה זו תשקף באופן מדויק יותר את היקף הנזקים, ובכך תבטיח שהנפגע יקבל סכום פיצויים מלא ומתאים.

נזק גוף בתאונת דרכים

למה להתייעץ עם משרד עורכי הדין קלוגמן?

משרד עורכי הדין קלוגמן הוא משרד בוטיק בראשו עומד עו”ד ומגשר ליאור קלוגמן. לימים, עם פרישתה לגמלאות, הצטרפה לצוות המשרד השופטת (בדימ.) יעל קלוגמן אשר מובילה את המשרד בהיבטים מקצועיים שונים.

עורכי הדין רואים במשרדם כ”מרפאת מומחים” עם צוות מיומן בתחומי פעילותו ומחזיקים בגישה חדשנית לפתרון סכסוכים, ניסיון רב ורמת ידענות גבוהה מול הזירה המשפטית בישראל.

המשרד מודע לתסכול האדיר לבעלי הדין, לבזבוז המשאבים היקרים ולכן מאמין שהדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים היא בראש ובראשונה מניעה מוקדמת והקטנת החשיפות המשפטיות של לקוחותיו.

אם בכל זאת מתגלע סכסוך, המשרד שואף לבחון ולייעץ ללקוחותיו, לגבי הדרך היעילה ביותר לפתרון הסכסוך שבנדון, בין עם באמצעות מערכת המשפט ובין עם בצורה אלטרנטיבית בהליכי גישור או בוררות.

הבנת הסביבה העסקית ומהלך העסקים התקין, מנחה את המשרד בבניית האסטרטגיה המשפטית בכל תיק, אשר מביאה בחשבון, בין היתר, שיקולים של יעילות, זמן וכסף.

 

החוזקה הייחודית של המשרד

החוזקה הייחודית של המשרד היא ליווי מקצועי שוטף על-ידי השופטת (בדימוס), עו”ד ונוטריון יעל קלוגמן.

השופטת (בדימוס) קלוגמן, המתמחה במשפט מנהלי, חקיקה ופרשנות, מביאה עמה 50 שנות עשייה בתחומי משפט מגוונים (ואף נישתיים), שמקנים לה זווית ראייה רחבה ומגוונת, הרואה אף מעבר להליך המשפטי.

יכולת ייחודית זו, מהווה יתרון שלא יסולא בפז ללקוחות המשרד שמקבלים זווית ראייה “שיפוטית”, עוד בטרם ההגעה בפועל לערכאות משפטיות.

עובדה זו, מקנה ללקוחות המשרד הבנה טובה יותר של הסיטואציה המשפטית בה הם נמצאים ויכולת קבלת החלטות מושכלות, המבוססת הן על הערכות מדויקות של התרחישים האפשריים בעניינם, והן על הבנה טובה יותר של הלך המחשבה של השופט.

צוות המשרד בעל ניסיון רב בניהול אסטרטגי – צופה פני עתיד, ובניתוח של סיטואציות משפטיות מגוונות וסכסוכים מורכבים, הן בערכאות שיפוטיות, והן בדרכים אלטרנטיביות ליישוב סכסוכים, מחוץ לכותלי בית המשפט.

מתוך תפיסת עולם מגובשת, המשרד מקפיד באופן מיוחד על יחס אישי ותשומת לב מוקפדת לכל לקוח. גישה זו מאפשרת לו להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות מבחינה מקצועית, תוך תהליך עבודה נעים ואנושי, המביא בחשבון את צרכיהם, אופיים ועולמם.

כיום, אין זה סוד, שהליכים שמגיעים למערכת המשפט מתארכים לעיתים תכופות, וגם תיקים פשוטים יחסית נמשכים שנים עד להכרעה. העומס המערכתי מביא לכך שפעמים רבות, שופטים אינם מסוגלים ללמוד את התיקים “לעומק” ובכך, לעיתים קרובות, מתקבלות הכרעות והחלטות לא אופטימליות או מספקות.

אין זה נדיר שבתי המשפט מפעילים לחצים על הצדדים השונים להתפשר, “לסגור את התיק”, גם אם הפשרה לא אידיאלית עבור הצדדים ולעיתים רחוקה מאד מכך.

הבנת הסביבה העסקית של לקוחות המשרד ומהלך העסקים התקין, מנחה אותו, ולכן הוא דוגל בגישה לפיה בעולם העסקי אין תחליף ליעילות, וזמן שווה כסף.

להתייעצות מקצועית ניתן ליצור קשר במספר הטלפון: 03-6495778.