אנחנו משתדלים לבחון נושא מכמה שיותר זוויות.

קצת עלינו

משרד עורכי הדין קלוגמן הוא משרד בוטיק בראשו עומד עו”ד ומגשר ליאור קלוגמן. לימים, עם פרישתה לגמלאות, הצטרפה לצוות המשרד השופטת (בדימ.) יעל קלוגמן אשר מובילה את המשרד בהיבטים מקצועיים שונים.

אנו רואים במשרדנו כ”מרפאת מומחים” עם צוות מיומן בתחומי פעילותנו ומחזיקים בגישה חדשנית לפתרון סכסוכים, ניסיון רב ורמת ידענות גבוהה מול הזירה המשפטית בישראל.

אנו מודעים לתסכול האדיר לבעלי הדין, לבזבוז המשאבים היקרים ולכן אנו מאמינים שהדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים היא בראש ובראשונה מניעה מוקדמת והקטנת החשיפות המשפטיות של לקוחותינו.

אם בכל זאת מתגלע סכסוך, אנו דואגים לבחון ולייעץ ללקוחותינו, מהי הדרך היעילה ביותר לפתרון הסכסוך שבנדון, בין עם באמצעות מערכת המשפט ובין עם בצורה אלטרנטיבית בהליכי גישור או בוררות.

אם בכל זאת מתגלע סכסוך, אנו דואגים לבחון ולייעץ ללקוחותינו, מהי הדרך היעילה ביותר לפתרון הסכסוך שבנדון, בין עם באמצעות מערכת המשפט ובין עם בצורה אלטרנטיבית בהליכי גישור או בוררות.

הבנת הסביבה העסקית ומהלך העסקים התקין, מנחה אותנו בבניית האסטרטגיה המשפטית בכל תיק, אשר מביאה בחשבון, בין היתר, שיקולים של יעילות, זמן וכסף.

עורכי הדין

אנשי צוות נוספים

עו"ד ליאור שחר

נדל"ן ומקרקעין

עו"ד אלעד כרמי

דיני נזיקין

עו"ד שירלי כהן אדיב

נזיקין ודיני עבודה

עו"ד מזל יעקבי

ניזקי גוף וביטוח לאומי

עו"ד יוסי פניזל

ניזקי גוף, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון

החוזקות שלנו

החוזקה הייחודית שלנו היא ליווי מקצועי שוטף על-ידי השופטת (בדימוס), עו”ד ונוטריון יעל קלוגמן.

השופטת (בדימוס) קלוגמן, המתמחה במשפט מנהלי, חקיקה ופרשנות, מביאה עמה 50 שנות עשייה בתחומי משפט מגוונים (ואף נישתיים), שמקנים לה זווית ראייה רחבה ומגוונת, הרואה אף מעבר להליך המשפטי. יכולת ייחודית זו, מהווה יתרון שלא יסולא בפז ללקוחותינו שמקבלים זווית ראייה “שיפוטית”, עוד בטרם ההגעה בפועל לערכאות משפטיות.

עובדה זו, מקנה ללקוחות המשרד הבנה טובה יותר של הסיטואציה המשפטית בה הם נמצאים ויכולת קבלת החלטות מושכלות, המבוססת הן על הערכות מדויקות של התרחישים האפשריים בעניינם, והן על הבנה טובה יותר של הלך המחשבה של השופט.שיטת העבודה שלנו

הצוות שלנו בעל ניסיון רב בניהול אסטרטגי – צופה פני עתיד, וניתוח של סיטואציות משפטיות מגוונות וסכסוכים מורכבים, הן בערכאות שיפוטיות, והן בדרכים אלטרנטיביות ליישוב סכסוכים, מחוץ לכותלי בית המשפט.

מתוך תפיסת עולם מגובשת, אנו מקפידים באופן מיוחד על יחס אישי ותשומת לב מוקפדת לכל לקוח. גישה זו מאפשרת לנו להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות מבחינה מקצועית, תוך תהליך עבודה נעים ואנושי, המביא בחשבון את צרכיהם, אופיים ועולמם.

תפיסת העולם שלנו

כיום, אין זה סוד, שהליכים שמגיעים למערכת המשפט מתארכים לעיתים תכופות, וגם תיקים פשוטים יחסית נמשכים שנים עד להכרעה. העומס המערכתי מביא לכך שפעמים רבות, שופטים אינם מסוגלים ללמוד את התיקים “לעומק” ובכך, לעיתים קרובות, מתקבלות הכרעות והחלטות לא אופטימליות או מספקות.

אין זה נדיר שבתי המשפט מפעילים לחצים על הצדדים השונים להתפשר, “לסגור את התיק”, גם אם הפשרה לא אידיאלית עבור הצדדים ולעיתים רחוקה מאד מכך.

הבנת הסביבה העסקית של לקוחותינו ומהלך העסקים התקין, מנחה אותנו,ולכן אנו דוגלים בגישה לפיה בעולם העסקי אין תחליף ליעילות, וזמן שווה כסף.

אנו מודעים לתסכול האדיר של בעלי הדין, לבזבוז המשאבים היקרים, ולכן אנו מאמינים שהדרך היעילה ביותר לפתרון סכסוכים היא בראש ובראשונה מניעה מוקדמת והקטנת החשיפות המשפטיות של לקוחותינו במהלך הפעילות העסקית שלהם. 

אם בכל זאת מתגלע סכסוך, אנו דואגים לבחון ולייעץ ללקוחותינו, מהי הדרך היעילה ביותר לפתרון הסכסוך, בין עם באמצעות מערכת המשפט ובין עם בצורה אלטרנטיבית בהליכי גישור או בוררות.